Rusi 2018

Foto/ Futbollisti shqiptar i Zvicrës martohet sërish pas ndarjes

               Publikuar në : 20:58 - 12/07/18 |
Gerta

Futbollisti shqiptar, Valon Behrami është martuar për herë të dytë. Prej një viti, mesfushori i Zvicrës është i lidhur me skiatoren e famshme zvicerane, Lara Gutin, me të cilën ka kurorëzuar dashurinë.

“Ti dhe unë, familjet tona dhe miqtë tanë përreth nesh, ndjenjë e shtëpisë… Nuk mund të kisha imagjinuar mënyrën më të mirë për të thënë pranoj,”- ka shkruar Valoni në profilin e tij në Instagram.

Valoni martohet për herë të dytë, pas ndarjes me Elena Bonzanni-n, me të cilën ka vajzën Sofia Behrami.

 

Pas