InstaBIZ

Foto/ Era Istrefi unike edhe në urimin për Pavarësinë e Kosovës

Ajo ka treguar shpesh herë se di të jetë unike dhe e veçantë në gjërat që bën.

Fjala është për këngëtaren e talentuar Era Istrefin.

Për përvjetorin e Pavarësisë, ajo ka publikuar një fotografi interesante dhe tepër fëmijërore në llogarinë e saj në Snapchat.

“Na falni për këtë foto kaq fëmijërore, por s’mund të bëja diçka tjetër. Happy birthday Kosovë”, ka shkruar vetë këngëtarja.

eraa (1)

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko