-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Foto-detaje/ Dy të rinj u plagosën rënde tek ura e Tabakëve

Një aksident ndodhi mesditën e sotme tek Ura e Tabakëve, rreth orës 12:45, ku një makinë goditi motorin. Mësohet se dy të rinj që lëviznin me motor janë plagosur rëndë.

Policia dha inicialet e tyre A. G., 35 vjeç dhe E. K., 34 vjeç. Ndërsa mjeti që shkaktoi aksidentin tip Benz që drejtohej nga shtetasi me iniciale T.H. Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Traumës, ndërsa policia thotë se po punohet për të zbardhur ngjarjen.

*Foto nga vendi i ngjarjes

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko