InstaBIZ, Te Fundit

Foto/ Dedikimi i Lori Hoxhës për shoqen e ngushtë, vajzën e ish-kryeprokurorit Sollaku

Vajza e ish-Prokurorit të Përgjithshëm, Theodhori Sollaku ka festuar dje ditëlindjen e saj të 27-të.

Adela është bërë e njohur për publikun për shkak të lidhjes së saj me Ledri Vulën.  Ndër të ftuarit specialë në ditëlindjen e saj, ka qenë dhe Lori Hoxha, një prej mikeve të ngushta.

Lori ka publikuar në Instagram një foto me një dedikim të veçantë për Adelën.

“Gëzuar ditëlindjen bricjapit tjetër në jetën time. Skuadra jonë nuk do të ishte e plotë pa ty”-shkruan ajo.

happy bday to the other capricorn in my life 🥂our squad wouldn’t be complete without you ❤

A photo posted by L (@lorihoxha) on

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko