InstaBIZ

Foto/ Bleona Qereti nudo dhe provokuese!

               Publikuar në : 15:54 - 07/12/17 |
Gerta

Tashmë jemi mësuar me çmenduritë e Belona Qerretit dhe shfaqjen e saj nudo.

Edhe së fundmi këngëtarja ka tërhequr gjithë vëmendjen me postimin  në rrjetin social Instagram.

Ajo ka publikuar një seri fotosh, që është një kolazh i bërë kohë më parë dhe ku shfaqet nudo.

Këngëtarja kështu ka tentuar edhe një herë të rrëmbejë vëmendjen dhe ja ka dalë, sepse aty shihet në formë tepër të mirë.

Bleona e ka dëshmuar nëpër intervista të ndryshme se është një femër pa komplekse e duke pasur parasysh se është e dashuruar pas fotosesioneve e nudo.

Madje në intervistën e fundit tek “Xing me Ermalin” ajo është shprehur se është e bukur  dhe është vetëm për t’u parë, jo për tu prekur.

Ndaj ju ftojmë të shihni fotot e fundit të Bleonës./Opinion.al

 

@vincentpeters1 @peter.savic @ozzysalvatierra

A post shared by Bleona (@bleona) on

 

@vincentpeters1 @peter.savic @ozzysalvatierra

A post shared by Bleona (@bleona) on

 

@vincentpeters1 @peter.savic @ozzysalvatierra

A post shared by Bleona (@bleona) on

Pas