InstaBIZ

Foto/ Bella Hadid i heq të gjitha dhe mbulohet me dorë!


               Publikuar në : 15:42 - 17/04/18 |
Gerta

Poza seksi pranë një pishine me një ‘slip’ të bardhë, me këmbë të zbuluara dhe me duar që mbulon një gjoks të përkryer! Bella Hadid në Kaliforni për Coachella-n, është parë në Festival me ish-in e tij, reperin kanadez, The Weeknd. Puthje e përkëdhelje për të dy, të cilët i kishin dhënë fund lidhjes në vjeshtën e 2016-ës.

Early Riser 🧠

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

 

 

Pas