-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Foto/ Aksident tek ura e Tabakëve, bllokohet gjithë unaza

Një aksident është shënuar mesditën e sotme tek Ura e Tabakëve në Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Opinion.al mësoi se në aksident janë përfshirë një motor dhe dy makina. Nuk ende të dhëna për personat e lënduar.

Për pasojë e gjithë unaza nga rruga e Elbasanit e deri tek Brryli është e bllokuar. Me dhjetëra mjete kanë mbetur të bllokuara në trafik prej 30 minutash. Siç shihet edhe në këtë foto, në rrugën pranë maternitetit të ri, trafiku është tejet i rënduar. /Opinion.al

*foto aksidenti tek Ura e Tabakëve

1b6d8fca-b2c2-4034-a8bd-80fd31cfaeed

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko