Metro, Te Fundit

Foto/ Ai momenti kur mëson se nuk e ke emrin në marrëveshjen Rama-Basha!

Në foto janë dy ministret e kabinetit ‘Rama’ që nuk i kapi lapsi i marrëveshjes që çoi në qeveri teknike me bazë të gjerë PS-LSI-PD.

Kjo foto është shkrepur dje, pikërisht në kohën kur u publikua marrëveshja në media. Duhet thënë se ministret “fatkeqe” si Nikolla, Manastirlliu dhe Xhaçka apo dhe Vasili, Ahmetaj dhe Xhafaj e kanë mësuar vetëm nga media shkarkimin nga detyra.

Por ja që Mimi dhe Mirela ia hodhën dhe pozojnë tejet të lumtura. Foton nuk nguron ta postojnë Kodheli në facebook. Urime!
/Opinion.al

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko