Kryesore

Fotgaleri/ Atmosferë festash në Europë, zbuloni qytetet më interesante për të festuar


               Publikuar në : 14:49 - 30/11/17 |
Gerta

Pamje mahnitëse na vijnë në prag të festave nga vendet e Europes. Disa të zbukuruara, disa të tjera me borë, kjo është atmosfera festive në qytetet më kryesore nga pema me ëmbëlsira në Paris, tek zbukurimet e ndërtesave në Barcelonë. Nga bora në Stockholm tek zbukurimet në Prague.  Pamje që nuk duhet ti humbni dhe po ashtu sugjerime shumë të mira për të udhëtuar dhe kaluar aty festat e fundvitit./Opinion.al

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pas