-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Forcat e Armatosura shuajnë zjarrin me lopata, Rama nxjerr fotot e tyre por qytetarët i kthehen keq

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një album me foto nga aksioni i Forcave të Armatosura për të përmbajtur dhe shuar zjarret e rëna në Manati të Lezhës dhe Gajtan të Shkodrës.

Por qytetarët që komentojnë e thumbojnë duke thënë: nuk ndalet zjari me lopata.

“Që mbrëmë vijon pa pushim aksioni i Forcave të Armatosura për të përmbajtur dhe shuar zjarret e rëna në Manati të Lezhës dhe Gajtan të Shkodrës…”, shkruan kryeministri bashkangjitur fotove.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko