InstaBIZ

Floriana Garo ndryshon pamje, tashmë një “kokëkuqe”

Në pamjen e saj fizike, Floriana Garo ka preferuar të qendrojë besnike e brunes. Moderatorja asnjëherë nuk ka eksperimentuar me pamjen e saj të jashtme duke u paraqitur gjithmonë me flokët pak me onde dhe të zeza.  

Një foto e fundit që ajo ka publikuar në Instagram i ka habitur të gjithë pasi moderatorja shfaqet me flokët e kuqe. Në fakt nuk mund të jemi të sigurt nëse ajo i ka lyer apo është thjesht një filtër, por vështirë se Florianës do i mbushej mendja të kthehej pas kaq kohësh në një kokëkuqe.

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko