Kryesore

Florian Marku: Si ky, mund 3 serbë


               Publikuar në : 16:17 - 09/06/18 |
b.f

Florian Marku e mbajti fjalën. Ai tha se do ta thyente që në raundin e parë kundërshtarin e tij serb dhe kështu bëri duke e mbyllur ndeshjen vetëm pas 90 sekondash.

Ai u shpreh pas takimit se rivali nuk ishte i nivelit të tij, duke thënë se me të tillë nivel përballet me 3 njëkohësisht.

“Si ky doja 3”, tha Marku, duke premtuar se vitin e ardhshëm do ta shohim në nivelin më të lartë të MMA në UFC.

“Më duhen edhe dy apo tre ndeshje dhe do të realizojë ëndrrën time, të ngjitem në UFC”, tha Marku.

Pas