Sport

Florian Marku shtyn ndeshjen për shkak dëmtimi, ja data kur është vendosur të luhet


               Publikuar në : 18:27 - 17/04/18 |
b.f

Ndeshja e boksit midis Florian Markut dhe serbit Sladjan Dragisic, e cila ishte programuar të luhej në datë 18 maj në Pallatin e Sporit “Asllan Rusi”, është shtyer për tu luajtur në një ditë tjetër për shkak të një dëmtimi të Florian Markut.

Lajmi bëhet i ditur nga vetë boksieri shqiptar në rrjetin e tij social në Facebook ku njofton se ndeshja është shtyer për tu luajtur në 8 qeshor në Tiranë.

Ndeshja e rradhes nuk do zhvillohet ne 18 mai mbas nje demtimi ne stervitie.. edhe do shtuhet per ne dat 8 qershor ne…

Posted by Florian Marku on Tuesday, 17 April 2018

Pas