-Jetë dhe Stil

Flet gazetarja/ Meshkujt që kanë probleme me ereksionin më sulmuan 

               Publikuar në : 22:13 - 14/11/17 |
m.b

 

Gazetarja Zhaklina Lakatari, e cila pak ditë më parë deklaroi se meshkujt shqiptarë nuk dinë të bëjnë seks, e ftuar sot në emisionin “Opinion” është shprehur se është sulmuar për këtë deklaratë.

Ajo ka shtuar se është sulmuar veçanërisht nga meshkujt, por mbi të gjitha sipas asaj më shumë nga meshkujt që kanë probleme me ereksionin.

Pas