Aktualitet

Flakë dhe tym në Shkozë, banorët bllokojnë rrugën


               Publikuar në : 17:43 - 07/12/18 |
b.f

Protestat nuk kanë të ndalur në kryeqytet, ndërsa banorët e Shkozës kanë bllokuar rrugën.

Ata prej disa ditësh kanë kundërshtuar projektin e Unazës së Re që parashikon prishjen e banesave të tyre.

Mësohet se banorët kanë bllokuar qarkullimin e automjeteve si dhe i kanë vënë flakën kazanëve të plehrave.

Pas