Life Style

Filmonin veten duke bërë marrëdhënie seksuale me qenin, çifti në burg


               Publikuar në : 13:06 - 14/09/18 |
b.f

Një çift në Kolorado kanë pranuar se kanë kryer marrëdhënie sekuale me qenin e tyre Bubba.

Frederic Blue Manzanares , 51 vjec dhe ish e dashura e tij Janette Eileen Solano 49 vjec u arrestuan në muajin mars  pasi në Kolorado seksi me kafshët ështe i ndaluar me ligj që prej vitit 2007. Cifti akuzohet për keqtrajtim,dhunim dhe mizori ndaj qenit të tyre Bubba.

Manzanares pranoi që kishte kryer marrëdhënie seksuale me qenin e tij dhe rrezikon minimalisht 18 vite burg,ndërsa ish e dashura e tij nuk ka pranuar akoma asnjë akuzë por është shprehur se  shumë herë është bërë xheloze për Bubbën .

Cifti kishte fotografuar dhe filmuar skenat e seksit me qenin,i cili momentalisht ndodhet  në një qendër strehimi për kafshë.

Pas