-Jetë dhe Stil, -Teknologji, Metro

Filmoi djalin në Snapchat, por diçka e papritur ndodhi

Një nënë nga Britania e Madhe është tmerruar kur ka kapur një fantazmë teksa ishte duke përdorur kamerën e telefonit me filtrat në  rrjetin  e saj social në Snapchat. Teksa filmonte djalin e  saj të vogël, 35 -vjeçarja  u  habit me filterin e dyfishtë që i doli në ekran. Edhe pse gjithçka ishte  padukshme, ajo beson se pranë fëmijës së saj ishte edhe një fantazmë.

Shqetësues ishte  momenti kur  vogëlushi Jakob kthen kokën në të djathtë  me buzëqeshje, sikur të jepte përshtypjen  se ndjeu që kishte diçka pranë.

Ndiqeni videon

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko