InstaBIZ

Fejohet motra e Granit Xhakës, ja urimi

               Publikuar në : 22:49 - 09/07/18 |
Gerta

Granti dhe Taulant Xhaka janë dy nga ftubollistët të cilët kanë bërë krenarë çdo shqiptarë edhe pse janë pjesë e skudrave të huaja.

Nga postimet e shumta të djemëve në rrjetet sociale, vihet re marrëdhënia e ngushtë që ata kanë me familjen e tyre.

Ditën e sotme Granti dhe bashkëshortja e tij kanë publikuar një foto të vjazës së xhaxhait, duke habitur të gjithë fansat, me ngjashmërin dhe bukurinë e saj. Agnesa edhe pse vajza e xhaxhait, djemtë e konsiderojn si motër dhe e kanë uruar për ditën e fejesës.

“Urime fejesën motra jem”, shkruan Graniti në foton ku shfaqet Agnesa me të fejuarin./opinion.al

 

Pas