-Jetë dhe Stil, Metro, Te Fundit

Fejohet Floriana Garo, ja cili është djali që ka zgjedhur në krah 

Floriana Garo ka vendosur më në fund të prezantoje djalin që ka zgjedhur te kete në krah e madje të deklarojë edhe fejesën. Moderatorja dhe autorja e “Jo Vetëm Modë” ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram lajmin e fejesës ditën e sotme, ndërsa ka publikuar edhe fotot.

Opinion. al mëson se djali eshte nga Tirana, quhet Enis dhe jeton  në Gjeneve ku punon si avokat. Prej kohesh ishte perfolur per nje lidhje te re ne jeten e Florianes, por ajo gjithmone kishte refuzuar te fliste mbi kete fakt. Nuk dime prej sa kohesh ata jane ne kete raport, por moderatorja shprehet shume e lumtur ne postimin e saj, ndersa vazhdon te ndaje jeten e saj mes Tiranes dhe Gjeneves. 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko