InstaBIZ

Fansja e zjarrtë e David Beckham, ngre bluzën dhe i tregon atij gjoksin në publik

               Publikuar në : 19:34 - 12/07/18 |
Gerta

Dihet që ai është i preferuar nga femrat dhe ka fanse të zjarrta, fjala është për David Beckham, i  cili së fundmi është surprizuar nga një fanse e pazakonte në mes të rrugës në Miami. Ajo ishte në makinë para tij dhe ngriti bluzën për ti treguar atij gjoksin.

Vajza ishte një fanse e madhe e David Beckham dhe nuk mund ti besonte fatit që ai ishte pranë saj. Ajo doli nga dritarja e veturës dhe të ngrinte bluzen e saj për t’u siguruar që do merrte vëmendjen e David. Ndërkohë që reagimi i 43-vjeçarit nuk u pa, po kur arriti në hotel dukej se ishte në humor. /opinion.al

Pas