InstaBIZ

Fansi emocionon Stresin, bën tatuazh fytyrën e tij në trup

               Publikuar në : 09:48 - 13/06/18 |
E SH

Prej disa vitesh, reperi Stresi ka arritur të kthehet në një nga këngëtarët më të dashur shqiptarë. Të shumtë janë fansat që e duan, dhe këtë e kanë demonstruar edhe së fundmi. Një prej tyre ka arritur deri aty sa portretin e Stresit, ta pikturojë në trupin e tij.

Ka qenë vetë stresi që ka ndarë në Instagramin e tij, videon e fansit ku ka shkruar.

“Me suprizuat pafund sot, flm zotit flm të gjithëve ju.”- ka shkruar reperi në videon e publikuar, ku shohim fansin të ulur duke bërë tatuazhin.

Pas