Metro

Evente në vjeshtë? Ja se çfarë mund të vishni

               Publikuar në : 19:35 - 27/09/17 |
E SH

Vjeshta dhe dimri shpesh mund të na privojnë nga fustanet për shkak të klimës. Në shumë raste femrat mund ta gjejnë veten në dilemë për një veshje të caktuar në ndonjë event. Por për t’ju shpëtuar disi nga dilema, në galerinë e mëposhtme janë disa veshje të cilat mund ti përdorni për vente dhe të dukeni të mrekullueshme. Mjafton të gjeni copën e duhur dhe një stiliste të mirë. Hidhini një sy galerisë.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”191″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

 

Pas