InstaBIZ

Eugent Bushpepa rrëfen prapaskenat e Eurovisionit: Eleni na kërkoi të flisnim shqip

               Publikuar në : 09:39 - 17/05/18 |
E SH

Eugent Bushpepa ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Top Show” ku foli mbi eksperiencën në Eurovision. Këngëtari ndër të tjera, foli edhe për momentin kur u takua me Eleni Foureiran dhe për foton e famshme ku bënë shqiponjën.

Këngëtari tregoi se Eleni për fat të keq nuk fliste mirë shqip.

“Eleni për fat të keq nuk dinte të fliste mirë shqip. Na kërkoi që të flisnim shqip që të mësohej pak me gjuhën”, tregoi Eugenti.

Pas