InstaBIZ, Te Fundit

Është mbi 60-vjeçe dhe ka një numër të madh ndjekësish në Instagram!

Sarah Jane Adams  është një ndër të rrallat 60 vjeçare që ka një numër kaq të lartë të ndjekëseve në Instagram.
Adams është një modele e cila me stilin e saj arriti të mahnitë plot 153.000 ndjekës në Instagram edhe më gjerë. Talenti i saj u zbulua nga firma Adidas, prej ku mori frymëzim dhe stili i saj.

Modelja australiane 62 vjeçare, është shprehur shpesh herë se për të mosha nuk ka ndikuar asnjëherë tek ajo dhe se është thjesht një numër ashtu si trupi është si një mekanizëm të cilën ajo e përdor më së miri./opinion.al

 

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko