InstaBIZ

Eshtë mbi 50-vjeç, por Pamela Anderson shfaqet nudo


               Publikuar në : 17:55 - 09/11/18 |
Gerta

Është 51-vjeç, por Pamela Anderson vazhdon të jetë një prej femrave më seksi në botën e shoubiznesit.

Roli i saj në Baywatch, një prej serive më të famshme televizive në botë, e bëri Pamelan yll të madh. Nga ana tjetër dhe pozat e saj përvëluese për revistën erotike për meshkuj, Playboy.

Po ashtu, lidhjet e saj (martesa me Tommy Lee dhe me Kid Rock) bënë që jeta e saj të jetë shpesh në qendër të vëmendjes së publikut.

Pamela ka fituar vëmendje edhe falë punës së saj si aktore në filma, në një kasete që e shfaqte atë duke bërë seks me burrin. por edhe falë angazhimit si aktiviste për të drejtat e kafshëve.

Nga galerit më poshtë mund të kuptoni më tër për Pamela Anderson, diva që kalimi i viteve e ka bërë më sensuale:/Opinion.al

Fotot aktuale

Pas