InstaBIZ

Ermali kap për flokësh Elvana Gjatën, ‘sherr’ në emision

               Publikuar në : 00:13 - 15/02/18 |
Gerta

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi njihen për miqësinë e tyre disa vjeçare. Këngëtarja dhe moderatori janë shprehur gjithnjë se marrëdhënia e tyre është si motër dhe vëlla, por së fundmi mes tyre ka ndodhur një sherr që do t’ju habisë.

“Goce t’i jap flokët në dorë unë, se ti s’më njeh akoma mirë. T’i jap flokët në dorë”, i ka thënë Ermali Elvanës dhe më pas ka vepruar.

Se çfarë pyetje i ka bërë Elvana moderatorit që ai është nxehur kaq shumë dhe çfarë ka ndodhur më pas na mbetet ta zbulojmë të shtunën.

Pas