-Jetë dhe Stil, Kryesore, Metro

Erion Veliaj ndez dritat, ja si duket pema në sheshin “Skënderbej”

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka ndezur mbrëmjen e sotme dritat e pemës së zbukuruar nga Bashkia për festat e fundvitit.

Shumë fëmijë të veshur me kapuçat e babagjyshit të vitit të Ri janë mbledhur në ‘Sheshin Skënderbej’ dhe po këndojnë e kërcejnë nën atmosferën e këngëve.

Opinion.al sjell edhe foton e pemës gjigande të vendosur në shesh.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko