Aktualitet, InstaBIZ, Te Fundit

Eranda mesazh prekës për kunatin: Do na mungojnë ….

Këngëtarja Eranda Libohova i ka dedikuar një mesazh prekës në rrjetet sociale kunatit të saj të ndjerë Besnik Kaso, i cili u nda nga jeta pak ditë më parë si pasojë e një sëmundje të rëndë.

Në ditën e lindjes së tij, Eranda Libohova shkruan se ruan shumë kujtime të bukura, ndërsa edhe në këtë ditë duhet të ishin duket pirë nga një gotë verë dhe të qeshnin me batutat e tij.

“Na ke lene shume kujtime Beso! Sot ne ditelindjen tende duhet te ishim duke pire nga nje gote vere e duke qeshur me batutat e tua…Do na mungosh shume”- ka shkruar Eranda Libohova.

Aktori Besnik Kaso u nda nga jeta, pas një sëmundje të rëndë, ndërsa me këngëtaren Irma Libohova ka pasur 32 vite martesë, nga e cila kanë edhe një djalë që quhet Ataol.

erandaaa

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko