InstaBIZ

Era Istrefi: Kur jeta nuk të jep gjoks të madh, zëvendësoje atë me para


               Publikuar në : 10:13 - 20/07/18 |
b.f

Pas suksesit me këngën “Live it up”, duket se Era Istrefi nuk e ka aspak ndër mend të ndalet. Ajo sapo ka publikuar këngën e re “Prisoner” me klip  të realizuar në Xhamajka.

Dhe në fakt duket se Era është nga ato këngëtare që di të provokojë publikun dhe të marrë vëmendjen e tij. Këtë radhë përmes një fotojë të publikuar në instagram, teksa qëndron sipër një makine, Era shfaqet me gjoksin e mbushur me dollarë, ndërsa shkruan: Kur jeta nuk të jep gjoks të madh, zëvendësoje atë me para. Me sa duket, ndryshe nga shume kolege, Era nuk ka ndër mend t’i nënshtrohet ndonjë operacioni për zmadhimine gjoksit, ndaj mjaftohet me dollarët.

Pas