-Politikë, Aktualitet, Te Fundit, Të Gjitha

Epitetet që Berisha u vë ministrave: Damian Çela, Ditzi Bushati i klanit Baro

Ish-Kryeministri Edi Rama i ka akuzuar sërish sot ministrat për lidhje me krimin dhe drogën. Ai nuk ka nguruar ti vendosë edhe epitete ministrave, si Damian Çela, Ditzi Bushati i klanit Baro.

Pjesë nga fjala e Berishës

Ku është koka e krimit, ministrat e tij janë qeveritarët e krimit. Niko Peleshin e thërrasin Niko Rragami, Xhafën e thërrasin Agron Xhafa, Olta Xhackën, ku është…

Pandeli ti nuk e ke me krimin se e do njërën dorë në tepsi tjerën në sini, edhe me Ramën dhe me Erjon Velinë.

Damian Çela, je ti, edhe një tjetër po prit..

Ditzi Bajro, e harruan Sulon që i internonte, tani e thërrasin Ditzi Bajro, Damjan, ushtar i klanit bajro

Arben Zhozhoja ku është, i njohur për aferat e tij të shumëllojta, por njëri është tipari i tij kryesor, nga këta ai e peshon në para në kandar Ramën

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko