InstaBIZ

Eni Çobani poston foto me kostum banje dhe ka një mesazh për ata që merren akoma se sa peshojnë


               Publikuar në : 17:54 - 05/08/18 |
b.f

Avokatja Eni Çobani është duke pushuar në këto ditë të nxehta gushti, ndërsa vazhdimisht publikon në instagram foto nga bregdeti.

Në postimin e vetëm disa minutave më parë, ajo sjell një foto me kostum plazhi, ndërsa sipër mban një shall në ngjyrë mente.

Postimin e saj e shoqëron me disa fjalë, që në fakt duket se mbajnë edhe pak ironi brenda. Nuk dihet nëse dikush e ka zemëruar juristen e njohur per kilogramet e saj, sepse këtë radhë fjalët e saj i drejtohen pikërisht atyre që merren me peshën. Dhe Zonja Eni ka sqaruar se ndjehet shumë mirë me shëndetin që ka.

Postimi i plotë

Sa me vjen per te qeshur me ca qe merren akoma sesa peshojne.Une dua tju bej nje pyetje mendjen e keni peshuar ndonjehere sa ju rendon.
Ate shendosheni sa me shume se duke thare trupin po i thani te gjitha.Merruni me veten para se te merreni me te tjeret.
Ps.Per te gjithe te interesuarit ndjehem shume mire me kete qe Zoti me ka falur,shendetin.

Pas