InstaBIZ

Eni Çobani befason me kostum plazhi, siç nuk e keni parë kurrë


               Publikuar në : 17:22 - 09/08/18 |
b.f

Avokatja Eni Çobani prej ditësh ka nisur pushimet e verës dhe këtë e ka bërë të qartë përmes postimeve të vazhdueshme në faqet e saj të rrjeteve sociale.

Teksa shijon bregdetin, ajo nuk ngurron që herë pas here të ndajë me ndjekësit edhe foto familjare.

Por pak më parë, në një postim në story, juristja e njohur shfaqet me kostumin e banjës dhe shalë ngjyrë mente në kokë, me një imazh  të shkujdesur që nuk e kishim njohur deri më sot.

 

Pas