InstaBIZ

Enca thyen Instagramin, publikon momentet pikante në krahët e modelit të njohur

               Publikuar në : 09:55 - 13/03/18 |
E SH

Kur flasim për Enca Haxhian mendja na shkon tek projekti i saj i rradhës me titull “Dua”, rikthimi i këngëtares pas disa muajsh pushim. Por mesa duket pritja nuk do të jetë edhe aq e gjatë. Ka qenë vetë këngëtarja e cila ka postuar një video në Snapchat me sekuenca të shkurtra nga videoklipi me titull “Dua”.

Enca dhe modeli me famë botërore Pierluigi Fracassi sipas asaj që shikohet në postimin e këngëtares shfaqen duke u puthur me pasion ku seksbomba Enca shfaqet vetëm me të brendshme ndërsa fokusi i kamerës bie dhe mbi trupin e zhveshur të Pierluigit.

Epo mesa duket projekti do të jetë vërtetë një sukses ndaj edhe mungesa e këngëtares mund të jetë e justifikueshme.

Pas