-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit

Emri/ Kapet në Tiranë 28-vjeçari i dënuar për vrasje

Një person i shpallur në kërkim dhe i dënuar në mungesë për vepra të rënda penale është arrestuar pasditen e kësaj të mërkure nga policia e Tiranës.

Në pranga ka rënë 28-vjeçari Herger Çitaku, i dënuar në mungesë me 12 vjet burg për vrasje me paramendim.

Gjithashtu, 28-vjecari rezulton si person me precedentë të shumtë penalë. Ai është shoqëruar në ambjentet e paraburgimit.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko