Aktualitet

Emrat/ Përplasen makinat, gjejnë vdekjen dy shqiptarë në Itali


               Publikuar në : 11:26 - 20/02/17 |
b.f

Një aksident fatal në Itali u merr jetën dy shqiptarëve. Dy mjete “Mercedes Benz” janë përplasur në San Severo, ku udhëtonin dy familje të ndryshme shqiptarësh.

Nga aksidenti kanë gjetur vdekjen Shkelzen Ndreu 28 vjeç dhe Blerim Beci 31 vjeç. Ndërsa të plagosurit janë në spital, në gjendje të rëndë për jetën.

Makinat e përplasura janë një “Mercedes A Class” dhe një “Mercedes 190”.

7-84-333-476-10Incidente-Stradale-SS16-21-155

 

Pas