Kronikë

EMRAT/ Ndryshime në kupolën drejtuese të Policisë së Shtetit

               Publikuar në : 18:08 - 14/05/18 |
Gerta

Sërish ndryshime në kupolën drejtuese të Policisë së Shtetit. Këto ndryshimet kanë prekur policinë e Kukësit dhe atë të Gjirokastrës.

 Emrat dhe lëvizjet që kanë pësuar:

Agim Basha shef komisariati në Kukës.

Zef Laska Drejtor i Policisë Kukës.

Perlat Vatoci drejtor i komanduar në Gjirokastër.

Këto lëvizje vijnë pas lëvizjeve të tjera paraardhëse, ku që prej zgjedhjes së Ardi Veliut, është ndryshuar pothuaj e gjithë kupola drejtuese.

Pas