InstaBIZ

Elvana Gjata përballet me një incident të pakëndshëm në Milano


               Publikuar në : 19:31 - 16/04/18 |
Gerta

Elvana Gjata ndodhet në Milano me mikun e saj, stilistin e njohur Valdrin Sahiti. Ata kanë bërë të ditur nëpërmjet postimeve në Instagram se janë duke shijuar Milanon dhe kanë ndarë disa foto me ndjekësit. Por në këtë udhëtim Elvana është përballur me një incident të pakëndshëm, asaj i kanë vjedhur pasaportën.

Valdrini ka postuar në Instastory një dokument identifikimi të këngëtares dhe ka shkruar me humor: “Kemi diçka nga vjedhja e pasaportës. Ngushëllime”! Elvana deri tani nuk ka postuar asgjë rreth këtij incidenti, megjithatë urojmë që ta gjejë sa më shpejt pasaportën.

Pas