InstaBIZ

Elvana Gjata dhe Bora Zemani shfaqen me të njëjtën veshje, por ajo që do t’ju çudisë është çmimi i saj

               Publikuar në : 18:26 - 13/03/18 |
Gerta

As më shumë me as më pak një bluzë, që kushton vetëm 20 euro, duket se është e përbashkëta mes Elvana Gjatës dhe Bora Zemanit.

Këngëtarja Elvana Gjata dhe moderatorja sportive Bora Zemani, kanë zgjedhur që të provokojnë rrjetin me të njëjtën veshje, që është mjaft interesante.

Një bluzë më mëngë të shkurtra e kuqe, të dyjave duket se ju shkon tepër, por ajo që bën përshtypje është çmimi i lirë i saj 20 euro dhe duket një çmim i përballueshëm për thuajse çdo vajzë që do ja verë qëllim vetes ta ketë.

Kujt i ri më bukur? Jepni ju komentin tuaj në facebook.

 

Pas