Kryesore

“Edi Rama veshi fustan për të takuar Obamën dhe s’u bë gjëma”

               Publikuar në : 11:42 - 13/03/18 |
ri.de.

Monika Kryemadhi nuk ka dashur të përfshihet në debatin politik PS-PD për paratë e shpenzura nga PD-ja për të lobuar në SHBA dhe sipas PS kanë burime të dyshimta nga Rusia. Por sot ajo u pyet nga gazetarët për këtë çështje dhe tha se është krejtësisht qesharake. Sipas saj, këto përrallat nga e kaluara nuk kanë asnjë interes për qytetarët shqiptarë që kanë plot halle.

Më tej ajo ironizoi: “Ju e mbani mend që Rama u vesh me fustan për të takuar Obamën dhe nuk u bë gjëma, pse duhet të bëhet tani për një foto që ka bërë Basha me Trampin?!”

Pas