InstaBIZ

E veshur në bikini, ja si provokon Era Istrefi

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, e cila tashmë ka arriturë fame ndërkombëtare është gjithmonë e më shumë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave. Në rrjetin social Instagram, Era ka publikuar një foto mjaft provokuese, e veshur me rroba-banjo, duke ngrënë picë.

Në imazhin e publikuar nga këngëtarja, pa dyshim që vëmendja fokusohet tek të pasmet e saj, të cilat i hedhin në pah bikinit që ajo ka veshë.

Së fundi, Era ka marrë pjesë në festivalin më të njohur në botë për muzikë dhe arte, Coachella.

ddfd

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko