Aktualitet

E rëndë/ 17 vjeçarja gjendet e vetëvarur në mëngjes nga familjarët


               Publikuar në : 10:22 - 14/06/18 |
b.f

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në Lushnje, në fshatin Stan Karbunarë. Vajza e tyre adoleshente i ka dhene fund jetës duke u varur në litar.

Njoftimi i plotë

Në datën 14.06.2018, rreth orës 05:35, në fshatin Stan Karbunarë, Lushnje, është gjetur nga familjarët dhe ka gjetur vdekjen e vetëvarur në një peme në oborrin e banesës shtetësja T.G, 17 vjeçe.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Pas