Kronikë

E fundit/ Si e zbritën nga mjeti grabitësit shoferin


               Publikuar në : 22:41 - 12/01/19 |
b.f

Janë zbardhur detaje të reja lidhur mbi ngjarjen më të fundit të ndodhur në fshatin Thumanë të Fushë-Krujës ku maskat kanë grabitur një makinë.

Sipas informacioneve më të fundit dy persona të maskuar i kanë prerë rrugën një mjeti tip Benz me targë  “AA056TA”.

Maskat kanë zbritur shoferin nga mjeti dhe më pas janë larguar bashkë me mjetin.

Policia nuk bën ende të ditur emrin e pronarit të mjetit të grabitur ndërkohë që janë vënë në ndjekje të grabitësve.

 

 

Pas