Aktualitet

E fundit/ Shpërthim i fuqishëm në qendër të Parisit


               Publikuar në : 09:59 - 12/01/19 |
b.f

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar në qendër të Parisit mëngjesin e së shtunës konfirmon policia.

Shpërthimi ndodhi në Rue de Trevise, duke shkaktuar zjarr dhe panik në atë zonë raportojnë gazetarët dh dëshmitarët. Imazhet pas shpërthimit janë postuar në Tëitter.

Policia i bën thirrje qytetarëve të qëndrojnë larg zonës ku ndodhi shpërthimi. Të dhënat paraprake flasin për disa të plagosur por zyrtarisht ende nuk ka gjë të konfirmuar.

Pas