Te Fundit

E fundit/ Pallati hidhet në erë, shpërthim i fuqishëm tritoli brenda në qytet

               Publikuar në : 22:31 - 25/03/18 |
d.l

Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Burrelit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Partizani” përballë shkollës “31 korriku”, çka ka krijuar panik tek banorët. Deri më tani mësohet se nga shpërthimi janë dëmtuar dyert dhe xhamat e objekteve përreth. Policia në vendngjarje ka nisur hetimet për ngjarjen

Pas