-Kronikë, Aktualitet, Te Fundit, Të Gjitha

E fundit/ Aksident i rëndë me 5 të plagosur

opinion lajm i fundit

Një aksident me 5 të plagosur ka ndodhur mesditën e sotme në Gjirokastër.

Burime paraparake bëjnë të ditur se një fuoristradë ku udhëtonin 5 persona ka dalë nga rruga, në vendin e quajtur “Mashkullorë”, duke përfunduar në kanal.

Për pasojë, ata kanë mbetur të lënduar dhe mësohet se ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ende nuk dihet identiteti i të plagosurve, ndërsa paraprakisht raportohet se ata ishin nisur nga Tirana në drejtim të Gjirokastrës.

Në vendngjarje ka shkuar zjarrfikësja, si dhe policia që po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko