InstaBIZ

E dashura e milionerit të njohur, ngacmon publikisht Robert Berishën


               Publikuar në : 09:55 - 14/06/18 |
b.f

Shumë muskuj dhe i suksesshëm në këngët që realizon dhe mund të themi pa frikë që kush e di se sa shumë femra ka që janë të fiksuara pas Robert Berishës.

Ndonëse tashmë i martuar me Nora Istrefin dhe babai i vogëlushes Rene, bukuroshin e showbizz-it nuk rreshtin së ngacmuari dhe këtë herë ngjarja ka ndodhur nga një personazh pothuajse i papritur.

Roberti tërheq jo vetëm femra të thjeshta dhe bukuroshet e showbizz-it shqiptar, por tashmë ja ka dalë të marri vëmendjen e modeles seksi Morgan Britt e cila është e dashura e miliarderit Philip Plein.

Bukuroshja, në Instastory-n e saj ka publikuar një foto të një kopertine të një reviste shqiptare ndërsa ka vendosur sipër saj një emoji zemre duke e shoqëruar me togfjalëshin: “E lezetshme…”

 

Pas