InstaBIZ

Dy muaj pas lindjes, Ajola Xoxa publikon foton me të birin


               Publikuar në : 19:41 - 06/12/18 |
b.f

Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa ka publikuar sot për herë të parë foton e ëmbël të vogëlushit, Kajan.

Vogëlushi Kajan erdhi në jetë rreth dy muaj më parë. Ajola ka publikuar një foto teksa mban mban në kraharor djalin e saj, i cili ka mbështetur kokën te mami.

“Dy muaj me këtë qiell të vogël”, shkruan Ajola bashkëngjitur fotos. Më 6 tetor Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa, u bënë prindër për herë të parë, pas ardhjes në jetë të Kajan në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë.

Pas