InstaBIZ, Te Fundit

Dua Lipa vjen në versionin seksi

Ajo në daljet e saj të para në skenë, gjithmonë k dhënë përshtypjen e vajzës së thjeshtë dhe simpatike. Bëhet fjalë për këngëtaren Dua Lipa, e cila e ka nisur karrierën në skenat ndërkombëtare. Por kësaj here ajo e ka thyer disi mitin e vjzës së thjeshtë, duke u shëndrrur në vajzën seksi dhe me forma të bukura. Dua Lipa ka postuar në Snapchat një foto ku duket me rroba banjo, teksa shkruan se ëndërron për plazhin. Në qendër të fotos nuk ka se si mos të jenë të pasmet e saj.

Lajmi ParaLajmi Pas
« Kthehu Rifresko