-U tha në Opinion

‘Dorëheqja e ministrit të Brendshëm’, Peza: Fatmir Xhafaj do vazhdojë të jetë ministër

               Publikuar në : 23:00 - 15/05/18 |
rel d

Gazetari dhe ish-deputeti i PS-së, Alfred Peza, të martën, deklaroi se nuk ka dorëheqje të Fatmir Xhafës, por rikonfirmim dhe mbështetje.

Peza në studion e emisionit ‘Opinion’, nuk sqaroi nëse këtë informacion e kishte marrë apo jo brenda PS-së.

Kryeministri Rama ka njoftuar se do të bëjë publik qëndrimin për çështjen ‘Xhafaj’ gjatë mbledhjes së Grupit Parlamentar, nesër, në orën 11:00.

Pas