InstaBIZ

Divorcohet çifti i famshëm, prindër të tre fëmijëve


               Publikuar në : 22:38 - 08/11/18 |
b.f

Aktorët e famshëm, Ben Affleck dhe Jennifer Garner janë zyrtarisht të divorcuar.

Ata dorëzuan dokumentet përfundimtare në Gjykatën e Los Anxhelosit javën e kaluar. Kishte disa kohë që ata përpiqeshin të divorcoheshin, por nuk binin dakort për disa çështje.

Më në fund, gjyqtari firmosi divorcin. Kjo bën që Ben dhe Jen të deklarohen si beqarë. TMZ ka zbuluar se ata realizuan ndarjen pa punësuar një avokat.

Ben dhe Jen u martuan në vitin 2015 dhe kanë tre fëmijë. Pasi u ndanë, ata ranë dakort që të bënin terapi për 6 muaj.

Pas